Informace o nás

Věděli jste, že…
Spoluzakladatel Laboratoří McConnell - Jim McConnell je chemik, který vyvinul nové produkty jen díky tomu, že chtěl pomoci své manželce?

Light Elegance: Manželský tým s jedinečným pochopením nehtového průmyslu

Jim a Lezlie McConnell posbírali své zkušenosti ze salonů a chemického průmyslu. Díky nim vyrábějí gelové nežloutnoucí přípravky bez zápachu a s velkým jasem.Laboratoře McConnell jsou velmi hrdé na to, že se značka Light Elegance zrodila v salonu. Jejich více prezidentka Lezlie McConnell na začátku celého příběhu vlastnila kosmetický salon a lázně. Jako správnou majitelku salonu ji rozčiloval odér akrylových materiálů, který obtěžoval její zákaznice. O něco později se provdala za chemika Jima, specialistu na polymery. V jednom týmu pak Jim a Lezlie spolu s nehtovou specialistkou jejich salonu vytvořili Light Elegance. Předsevzali si, že jejich produkty nebudou zapáchat, nebudou žloutnout a půjdou s nimi modelovat zářivé nehty. Od té doby přicházejí na trh s naprosto profesionálními přípravky.


Mezi nejvyhledávanejší „zázraky“ Ligh Elegance patří přípravek Extreme Gel. Nadchne klientky, které mají alergii na jiné prodlužovací systémy a které očekávají gel pevný a přitom flexibilní. Nehtové designérky jej oceňují pro pevnost, pružnost, vysoký lesk, stálost barev, nižší prašnost při broušení a vysokou přilnavost k přírodnímu nehtu. Dále pak Universal Cool gel, kerý se vyrovná v kvalitě Extrému a nepálí.
Barevné gely Light Elegance nabízejí dva produkty – Art Gel a Polish Gel. Art Gel je hustší než polish gel a dokáže lépe zakrývat. Polish Gel lze ideálně použít jako parmanentní gel, který se neopotřebovává, neodštěpuje nebo neodlupuje.

Mezi trendy novinky patří P+ gel laky. P+ je další dimenze gel laků.

  • Špičková chemie, made in the USA
  • Brilantní & krémové barvy, soak-off formulace : tradice velkolepých barev Light Elegance pokračuje s P+, umožňující vašim klientům více zazářit.
  • Důkaz je na obalu : na každé lahvičce P+ uvidíte skutečnou barvu- vytvrzenou tečku Gel Laku a Glitrového Gel Laku.
  • Populární LE glitrové gely v Gel Lakovém provedení : Soak-off. Vychutnejte si to.
  • Nepoškozuje přírodní nehet : inovativní P+ Base Coat chrání přírodní nehet před poškozením během procesu odstraňování.
  • Trvající účinnost : 12 měsíců neustálého testování P+  ukázalo více než 2 týdny trvající lesk a žádné poškození nehtu. 
  • Spolupracuje s jakýmkoli systémem : aplikujte P+ Gel Lak nebo P+ Glitrový Gel Lak přes jiný měkký gel, pevný gel nebo acrylik. 
  • Perfektní na pedikúra : Rychlé, jednoduché & čisté!

Light Elegance v České Republice vznikla v roce 2002. Během této doby se značka stala velmi žádaná mezi profesionálními nehtařkami především pro svoji kvalitu a jedinečné vlastnosti produktů. LE zajišťuje prodej, podporu, odborné poradenství, školení, či české instruktážní DVD s podrobným postupem aplikace gelových systémů.

Dále jsme distributory slovenské značky Truscada, která přispívá na nehtový trh už od roku 2009 převratně kvalitními výrobky pro nehtový design. Výroba je založena na víc jako 20 ročním know how popředních laboratoří vybavených nejmodernejší výrobní technologií. Truscada klade důraz na kvalitu a bezpečnost všech gelů a taky patří mezi nejvíc trendy značky nehtového průmyslu.

Produkty Light Elegance nejvíce vystihuje slovo kreativní. Gely dávají každé designérce absolutní svobodu při práci. Naše gely Vás nesvazují přesným a striktním pracovním postupem, jako jste zvyklí od jiných značek. Pro aplikaci našich gelů existuje doporučený návod, který slouží pro první seznámení se značkou. Při další práci může každá designérka aplikovat jednotlivé gely svým vlastním způsobem a přitom má záruku, že výsledek bude 100%. Materiál je vhodný i pro začínající designérky, protože během nanášení perfektně drží tvar a má také samovyrovnávací efekt. Gely se dají postupně vrstvit, nebo jedním krokem vymodelovat celý nehet. Gelový materiál po vytvrzení zůstane elastický, a nedochází k odchlipování, lámání či praskání. Je proto vhodný i pro problémové nehty. Materiál je navíc hypoalergení a snese jej každá klientka. Gely Light Elegance jsou univerzální a lze je kombinovat se všemi gely na českém trhu. Finální a barevné gely je navíc možné použít i pro akrylový a porcelánový materiál. Většina modelačních gelů má vysoký lesk a dá se použít i pro finální vrstvu.